× ANA SAYFA KURUMSAL PROJELER REFERANSLAR İLETİŞİM

FİRMA

Firma

Tarihçe

İşyapım, Temmuz 2008 tarihinde; 1998 yılından bu yana sektörde kendi firmaları ile faaliyet gösteren Veli Koca ve İsmail Şahin tarafından kurulmuştur.

Veli KOCA ve İsmail ŞAHİN bilgilerini, tecrübelerini ve güçlerini birleştirmek amacıyla 2008 yılında İş Yapım Taah.İnş.Müh.Tic.Ltd.Şti firmasını kurmuşlar ve inşaat taahhüt işlerini, İşyapım firması olarak yapmaya başlamışlardır.

Deneyimlerini ve birikimlerini, inşaat alanındaki yatırımları ve taahhütleri ile devam ettiren  İşyapım, tüm faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışmalarına devam etmekte olup, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip, ekipman ve personel kadrolarıyla ülkemize kendi alanında daha fazla katkıda bulunmak için tüm gücü ile çalışmaktadır.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymaktır.

Vizyonumuz

Mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak,  işini yaptığımız, iş yaptırdığımız ve işbirliği yaptığımız şahıs ve firmalar karşısında güvenilirliğimizi koruyarak büyümek ve inançla yolumuza devam etmektir.

Hedefimiz

Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz. Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.